sobota, 7 stycznia 2012

Pseudohodowla !!!

Znów się stało! Kolejna idiotka wpadła na pomysł zarabiania pieniędzy kosztem naszych Braci Mniejszych...W ostatnich dniach zlikwidowana została pseudohodowla...W koszmarnych warunkach przetrzymywane były psiaki w typie wielu różnych ras retrivery, shih tzu, maltańczyki, beagle......powiem szczerze, gdy oglądałam...płakałam... JAK TAK MOŻNA !!!
Argument, że psy rasowe są drogie zupełnie do mnie nie trafia...zwierze to nie zabawka! Potrzebuje opieki, weterynarza, karmy, które wcale do tanich nie należą...jeszcze jeżeli do tego dorzucić groomera itp., JAK KOGOŚ NIE STAĆ NA PSA TO NIECH KUPI SOBIE ZABAWKĘ INTERAKTYWNĄ, którą można odłożyć gdy się znudzi... -oh, strasznie się denerwuję myśląc o tym...

Generalnie cały czas trwa akcja. W tej chwili poszukiwane są tzw. domy tymczasowe ale potrzebne jest wsparcie.
Fundacja bardzo potrzebuje karmy, szczególnie dla szczeniąt i suk ciężarnych, starterów, preparatów od pcheł itp...
Jeżeli ktoś może pomóc to jest to BARDZO WSKAZANE. Można również wspomóc Fundację poprzez aukcję charytatywną na allegro:
AUKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ PSÓW Z PSEUDOHODOWLI

...przyznam się...zgłosiliśmy się do przyjęcia jakichś futrzaków jako dom tymczasowy...Cierpliwie czekamy na telefon. Jesteśmy w pełnej gotowości...chyba wszyscy...Cassie jeszcze nie wie, że jest duża szansa aby miała swoją osobistą przyszywaną siostrę :-) ...TRZYMAJCIE KCIUKI za te bidulki !!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz