piątek, 6 stycznia 2012

Agility

Podczas ostatnich zajęć agility w sezonie mój kolega Astee nakręcił nasze wspólne zmagania.
Widoczność nie jest najlepsza gdyż było to późną porą przy słabym oświetleniu ale myślę, że to co trzeba da się zobaczyć:

Obiecuję, że będę wrzucać więcej w następnym sezonie.


Tymczasem, tutaj możecie zobaczyć film z czasów kiedy moja Kruszynka była jeszcze malutka i biegała w hodowli ze swoim rodzeństwem:


                                                          P.S. Pani Magdo... BARDZO DZIĘKUJĘ !!!
 

I kilka ostatnich fotek:

 ...nie rozmawiam z Tobą.... ...czy słyszałam gdzieś "mięsko" ?...śpię...

3 komentarze:

 1. Przepraszam bardzo z góry, za zachowanie się jak istota pusta i niegodna, ale... Boże jaka ona jest słodka :)) Nie wiem jak ty wytrzymujesz z tą jej słodyczą na codzień :))

  Jeśli chodzi o agility - macie ode mnie "łapkę w górę" - uwielbiam kiedy właściciele małych psów coś z tymi psami robią i dostrzegają to, że mają one normalne, psie potrzeby robienia czegoś z właścicielem, współpracy :)) Super ! Planujecie jakieś zawody ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny jest ten filmik jak pieski bawiły sie sznurkiem ! jakie słodziaki :*
  Ogólnie fajne filkiki ( pozostałe ) i zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bayoo, ślicznie dziękujemy za miłe słowa !!! - to po pierwsze.
  Oczywiście planujemy dość ambitnie (taka skromna jestem dziś :-) ). Na wiosnę zaczynamy kolejny kurs agility bo na razie to jesteśmy raczkujący, szczególnie pańcia!...bo Cassie uwielbia to i jest naprawdę do tego stworzona. W sierpniu jedziemy na obóz szkoleniowy agility. Oczywiście wybieramy się również na wystawę...postaramy się zrobić małą MISS ;-) ...Do zawodów agility to nam jeszcze wiele brakuje ale w planach oczywiście...

  Zdaję sobie sprawę, że z maluchami łatwo nie jest. Trzeba się sporo nagimnastykować, wszak nie dosięga mi ona nawet do kolana więc jestem dla niej jak GULIWER...a to niesie pewne konsekwencje i wymaga ode mnie więcej...ale dajemy radę! Cassie dzięki temu jest wpatrzona we mnie jak w obrazek i zrobię wszystko aby to jeszcze dopracować.

  OdpowiedzUsuń